Zespół

lek. dent. Paweł Psarski

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, szkołę ortodoncji CETO w Paryżu oraz studia Medycyny Estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przez 10 lat w klinikach stomatologicznych w Szwajcarii. 

Stale poszerza zakres swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z empatią i zaangażowaniem.

Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, leczeniem protetycznym, chirurgią stomatologiczną oraz zabiegami z użyciem botoksu u dorosłych pacjentów.

lek. dent. Paulina Przybylska 

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szczególnie interesuję się stomatologią zachowawczą i dziecięcą. W pracy podchodzę z empatią do każdego Pacjenta, ważne jest dla mnie uczynienie wizyty jak najbardziej komfortową i wolną od stresu. Z młodszymi Pacjentami nawiązuję dobry kontakt. Kieruję się zasadą osiągnięcia celu leczniczego przy jak najmniejszym dyskomforcie Pacjenta. Największą nagrodą jest dla mnie uśmiech po wizycie.


dr n. med. Kamila Wiśniewska

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny oraz studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Bezustannie poszerza zakres swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z empatią i zaangażowaniem.

Pełni funkcję asystenta w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym oraz chirurgią stomatologiczną dorosłych pacjentów.

Autorka publikacji z zakresu stomatologii i biomateriałów stosowanych w medycynie. 

Certyfikaty